Apie šokių mokytojus

Silvija Luneckienė – šokių studijos įkūrėja

Silvija nuo šešerių metų šoka įvairaus stiliaus šokius. Labiausiai dievina lotynų ritmus! Įkūrė pirmąją Vytauto Didžiojo universiteto solo latino merginų šokių grupę, sėkmingai pristatė savo choreografijas ir skynė pirmąsias vietas didžiausiuose Lietuvos šokių konkursuose. Dalyvauja įvairiuose užsienio festivaliuose, kur gilina salsos bei bachatos šokių žinias.

Emilija Jakubickaitė – šokių studijo trenerė.

Emilija yra šokio pedagogė, Lietuvos 10-ties šokių pirmenybių prizininkė, Lietuvos Standartinių šokių pirmenybių nugalėtoja bei daugkartinė įvairių varžybų finalistė.

Kristijonas Jankūnas – trenerės asistentas.

Kristijonas yra daugkartinis Lietuvos bei užsienio varžybų finalistas, Lietuvos Standartinių šokių Jaunimo iki 21-erių grupės bronzos laimėtojas. Be galo mėgsta gilintis į šokio techniką, jo stilių ir subtilumą.

Violina Romeikaitė – šokių studijos trenerė.

Violina yra diplomuota šokio pedagogė, nuo 2019 m. dirba choreografe ir mokytoja. Jos mokiniai yra įvairūs, nuo pačių mažiausių iki suaugusiųjų.
Išbandžiusi skirtingus šokio stilius Violina specializuojasi ir daugiausiai dirba su šiuolaikiniu šokiu, solo latino ir linijinių šokio užsiėmimais. Taip pat yra sertifikuota Kangoo Jumps trenerė.
Violina nuolat dalyvauja įvairiuose seminaruose bei projektuose, kurių metu įgytas žinias ir patirtis pritaiko savo šokio užsiėmimuose.

Dovilė Daugirdaitė šokių studijos trenrė.

Dovilė Reggaeton’ ui meilę pajuto iš pirmo žvilgsnio. Vėliau pažintis su kubietiška salsa ir jausmingąja bachata įkvėpė ją dar labiau pamilti lotynų šokių ritmus. Dovilė mano, kad scena – adrenalino, džiaugsmo ir saviraiškos šaltinis, kuris tiesiog būtinas kiekvienam. Pati yra dalyvavusi “Baltic Salsa Show Cup“ konkurse, “Bachata Day” Milane, pasirodė Vilnius Salsa festivalyje ir kt.

Dominyka Vosyliūtė – šokių studijos trenerės asistentė.

Dominyka yra šokio pedagogė, stačiusi choreografijas dešimčiai miuziklų bei spektaklių.

Polina Galka – šokių studijos trenerės asistentė.

Polina yra bachatos šokių trenerė iš Odesos (Ukrainos). Polina mano, kad šokti gali visi, nepriklausomai nuo amžiaus, ūgio ir šokio patirties. Moteriškas bachatos stilius padeda geriau jausti savo kūną, klausytis malonios muzikos ir smagiai leisti laiką.

Monika Černiauskaitė – šokių studijos trenerė.

Monika yra diplomuota šokio pedagogė, profesionali Lotynų Amerikos sportinių šokių šokėja, Tarptautinių ir respublikinių sportinių šokių varžybų nugalėtoja ir prizininkė. Nuo 2020m. savo patirtį ir žinias naudoja praktikoje – yra Lotynų šokių trenerė, kuriai rūpi padėti kiekvienam, norinčiam mėgautis šokiu, pajausti ir atrasti kūno judesius bei ritmą.

Pradėk šokti jau šiandien!

Geriausia proga pradėti ką nors daryti, yra šiandien! Tad kviečiame nieko nelaukti ir registruotis į mūsų šokių užsiėmimus. Jei nežinote, kurias pamokas pasirinkti, susiekite su mumis ir mes padėsime jums apsispręsti 🙂

Skambinti (8-696) 70275
El. paštas: studijafollowme@gmail.com arba silvijadargvainyte@gmail.com